ePay payment gateway API (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Edit
ar: تحرير

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Time
ar: الوقت

en: Error
ar: خطأ

en: Module
ar: الوحدة

en: Amount
ar: المبلغ

en: Other
ar: آخر

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Order
ar: الترتيب

en: Greenland
ar: غرينلاند

en: Iceland
ar: آيسلندا

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Danish
ar: دنماركية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية

en: Swedish
ar: سويدية
