ePay payment gateway API (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: Edit
he: עריכה

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Error
he: שגיאה

en: Module
he: מודול

en: Amount
he: כמות

en: Invoice
he: חשבונית

en: Payment
he: תשלום

en: Other
he: אחר

en: Background color
he: צבע רקע

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Order
he: סידור

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Iceland
he: איסלנד

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Danish
he: דנית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית

en: Swedish
he: שוודית

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
