ePay payment gateway API (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: Error
ne: त्रुटि

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: German
ne: जर्मन

en: Swedish
ne: स्वीडिश
