ERPAL for Service Providers (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (167 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Types
az: Tiplər

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Layout
az: Şablon

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Case
az: Seçim

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Languages
az: Dillər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Alignment
az: Nizamlama

en: author
az: müəllif

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Log out
az: Çıxış

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: White
az: Ağ

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Books
az: Kitablar

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Menus
az: Menyular

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Available
az: Mövcuddur

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Print
az: Çap et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Date settings
az: Tarix parametrləri

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Displays the fields with an optional template.
az: Sahələri əlavə şablonla göstərir.

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Styles
az: Üslublar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Default country
az: Defolt ölkə

en: Status message
az: Status mesajı
