ERPAL for Service Providers (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (277 entries)

en: list
ca: llista

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: Currency
ca: Moneda

en: Priority
ca: Prioritat

en: More
ca: Més

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Version
ca: Versió

en: Go
ca: Vés-hi

en: view
ca: mostra

en: My projects
ca: Els meus projectes

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Break
ca: Interromp

en: Center
ca: Centre

en: Types
ca: Tipus

en: Parent
ca: Pare

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Book
ca: Llibre

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Summary
ca: Resum

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: remove
ca: elimina

en: Main
ca: Principal

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Assigned
ca: Assignat

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Titles
ca: Títols

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: Year
ca: Any

en: Host
ca: Servidor

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: To
ca: Per

en: Contacts
ca: Contactes

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Last update
ca: Última actualització

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: Advanced
ca: Avançat

en: Volume
ca: Volum

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Price
ca: Preu

en: Load
ca: Càrrega

en: Customer
ca: Client

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Invoice
ca: Factura

en: Calendar
ca: Calendari

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Case
ca: Cas

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Clone
ca: Clona

en: Task
ca: Tasca

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Operation
ca: Operació

en: Duration
ca: Durada

en: City
ca: Ciutat

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: show
ca: mostra

en: Gender
ca: Gènere

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Paid
ca: Pagat

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Languages
ca: Llengües

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Period
ca: Punt

en: Alignment
ca: Alineació

en: author
ca: autor

en: Unit
ca: Unitat

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Log out
ca: Surt

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: White
ca: Blanc

en: Not available
ca: No disponible

en: Books
ca: Llibres

en: Website
ca: Lloc web

en: Track
ca: Seguiment

en: Unset
ca: Desactivat

en: Changed
ca: Canviat

en: My bookmarks
ca: Els meus favorits

en: Templates
ca: Plantilles

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Bold
ca: Negreta

en: Tasks
ca: Tasques

en: Menus
ca: Menús

en: Float
ca: Coma flotant

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: <None>
ca: <Cap>

en: Available
ca: Disponible

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Addresses
ca: Adreces

en: Execute
ca: Executa

en: Attached files
ca: Fitxers adjunts

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Greek
ca: Grec

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Print
ca: Impressió

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Notification
ca: Notificació

en: Currencies
ca: Monedes

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Activities
ca: Activitats

en: Ticket
ca: Tiquet

en: VAT
ca: IVA

en: Tickets
ca: Tiquets

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Relations
ca: Relacions

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Light
ca: Clar

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Email:
ca: Correu electrònic:

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Total price
ca: Preu total

en: Secondary
ca: Secundari

en: Upper case
ca: Majúscules

en: Lower case
ca: Minúscules

en: Displays the fields with an optional template.
ca: Mostra els camps amb una plantilla opcional.

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Latin
ca: Llatí

en: Vietnamese
ca: Vietnamita

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Styles
ca: Estils

en: Contact Type
ca: Tipus de contacte

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: AT Subtheme
ca: AT Subtema

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Default country
ca: País predeterminat

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: Administer shortcuts
ca: Administra els accessos directes

en: Add shortcut
ca: Afegeix un accés directe

en: Edit shortcut
ca: Edita l'accés directe

en: Delete shortcut
ca: Elimina l'accés directe

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Clone of
ca: Còpia de

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: End time
ca: Hora de fi

en: Dark
ca: Fosc

en: File Usage
ca: Ús de fitxer

en: files
ca: fitxers

en: One column
ca: Una columna

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat
