ERPAL for Service Providers (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (246 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: More
lt: Daugiau

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: peržiūrėti

en: My projects
lt: Mano projektai

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Book
lt: Knyga

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Host
lt: Serveris

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: User login
lt: Nariams

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Port
lt: Šliuzas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: author
lt: autorius

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: White
lt: Baltas

en: Books
lt: Knygos

en: Track
lt: Sekti

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Templates
lt: Šablonai

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Menus
lt: Meniu

en: Float
lt: Kintantis

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Participants
lt: Dalyviai

en: file system
lt: Failų sistema

en: <None>
lt: -Joks-

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: ZIP Code
lt: Pašto kodas

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: VAT
lt: PVM

en: User account
lt: Nario erdvė

en: quantity
lt: kiekis

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Light
lt: Šviesi

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: Edit shortcut
lt: Redaguoti trumpinį

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: subject
lt: tema

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
