ERPAL for Service Providers (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (119 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Day
hy: Օր

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Today
hy: Այսօր

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Left
hy: Ձախ

en: Books
hy: Գրքեր

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
