ERPAL for Service Providers (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (78 entries)

en: list
sr: листа

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Access control
sr: Контрола приступа

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Scale
sr: Размера

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Recipient
sr: Прималац

en: Day
sr: Дан

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Log out
sr: Одјави се

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Changed
sr: Промењен

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: 1 month | @count months
sr[0]: 1 месец
sr[1]: @count месеци

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Bundle
sr: Пакет

en: Total price
sr: Укупна цена

en: @drupal installation complete
sr: @drupal инсталација је завршена

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Congratulations, you installed @drupal!
sr: Честитамо, инсталирали сте @drupal!

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
