ERPAL for Service Providers (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (213 entries)

en: list
gl: lista

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Payer
gl: Pagador

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Administration
gl: Administración

en: Currency
gl: Divisa

en: Priority
gl: Prioridade

en: Default currency
gl: Divisa predeterminada

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Categories
gl: Categorías

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: submit
gl: enviar

en: Submitted
gl: Enviado

en: Year
gl: Ano

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Fields
gl: Campos

en: Last update
gl: Última actualización

en: Advanced
gl: Avanzado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Scale
gl: Escala

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Address
gl: Enderezo

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Payment
gl: Pagamento

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: Calendar
gl: Calendario

en: Day
gl: Día

en: Other
gl: Outro

en: Ignore
gl: Ignorar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: links
gl: Enlaces

en: Users
gl: Usuarios

en: Clone
gl: Clonar

en: Task
gl: Tarefa

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Operation
gl: Operación

en: Duration
gl: Duración

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Full
gl: Completo

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Languages
gl: Idiomas

en: Today
gl: Hoxe

en: Period
gl: Periodo

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Tax rate
gl: Tasa fiscal

en: Books
gl: Libros

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Documents
gl: Documentos

en: details
gl: detalles

en: Tree
gl: Árbore

en: date
gl: data

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Participants
gl: Participantes

en: Available
gl: Dispoñible

en: Aggregate
gl: Engadir

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Aggregator
gl: Agregador

en: Country code
gl: Código de país

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: User account
gl: Conta de usuario

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Tax
gl: Imposto

en: No grouping
gl: Sen agrupación

en: Total tax
gl: Total de impostos

en: Term image
gl: Imaxe do termo

en: Message subject
gl: Asunto da mensaxe

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Date settings
gl: Opcións da data

en: Bundle
gl: Paquete

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Total price
gl: Prezo total

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Inserted
gl: Inserido

en: Post date
gl: Data de envio

en: Search Terms
gl: Termos de Búsqueda

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: @drupal installation complete
gl: Instalación de @drupal completa

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Date updated
gl: Data de creación

en: revision user
gl: usuario revisor

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Congratulations, you installed @drupal!
gl: Parabéns, vostede instalou @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: Administer shortcuts
gl: Administrar atallos

en: Add shortcut
gl: Engadir atallo

en: Edit shortcut
gl: Editar atallo

en: Delete shortcut
gl: Eliminar atallo

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: All of your projects are up to date.
gl: Todos os seus proxectos están actualizados.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Reporting
gl: Informes

en: File Usage
gl: Uso do Arquivo

en: Get the actual content from a content revision.
gl: Obter o contido real dunha revisión de contido.

en: Contact block
gl: Bloque de contacto
