ERPAL for Service Providers (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (139 entries)

en: list
ne: सूची

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Day
ne: दिन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Log out
ne: लगआउट

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Track
ne: पथ

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Menus
ne: मेनु

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Latin
ne: लातिन

en: Vietnamese
ne: भियतनामी

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
