ERPAL for Service Providers (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (244 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Payer
sk: Platca

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Administration
sk: Administrácia

en: Currency
sk: Mena

en: Priority
sk: Priorita

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Year
sk: Rok

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Message text
sk: Text správy

en: Fields
sk: Polia

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Scale
sk: Škálovať

en: Volume
sk: Objem

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Payment
sk: Platba

en: payment
sk: platba

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Payments
sk: Platby

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Day
sk: Deň

en: Note
sk: Poznámka

en: Other
sk: Ostatné

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Clone
sk: Klonovať

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Operation
sk: Operácia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: show
sk: zobraziť

en: Full
sk: Plný

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Languages
sk: Jazyky

en: Today
sk: Dnes

en: Activity
sk: Aktivita

en: author
sk: autor

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Books
sk: Knihy

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: not installed
sk: nenainštalované

en: My bookmarks
sk: Moje záložky

en: Documents
sk: Dokumenty

en: details
sk: podrobnosti

en: date
sk: dátum

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Node reference
sk: Odkaz na uzol

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Participants
sk: Účastníci

en: Global
sk: Globálny

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Available
sk: Dostupné

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Addresses
sk: Adresy

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Company name
sk: Názov firmy

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Release
sk: Vydanie

en: Currencies
sk: Meny

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Sales
sk: Predaj

en: Invoice number
sk: Číslo faktúry

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: quantity
sk: množstvo

en: Tax
sk: Daň

en: No grouping
sk: Bez zoskupovania

en: Term image
sk: Obrázok kategórie

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: Notified
sk: Oznámené

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en:  days
sk:  dni

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Total price
sk: Celková cena

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Inserted
sk: Vložené

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Total time
sk: Celkový čas

en: Payment type
sk: Typ platby

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: Administer shortcuts
sk: Spravovať skratky

en: Add shortcut
sk: Pridať skratku

en: Edit shortcut
sk: Upraviť skratku

en: Delete shortcut
sk: Odstrániť skratku

en: Private file system path
sk: Cesta súkromného systému súborov

en: All of your projects are up to date.
sk: Všetky vaše projekty sú aktualizované.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Asc
sk: Vzostupne

en: File Usage
sk: Použitie súboru

en: Tax rates
sk: Daňové sadzby

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Export options
sk: Možnosti exportovania
