ERPAL Contract (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
