ERPAL Contract (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: more
ur: مزید

en: Currency
ur: کرنسی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
