ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Closed
gu: બંધ

en: more
gu: વધુ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: All
gu: બધા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
