ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Closed
hy: Փակված

en: more
hy: ավելի

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: « first
hy: « առաջինը
