ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Closed
lt: Uždara

en: more
lt: daugiau

en: Currency
lt: Valiuta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Comment
lt: Komentaras

en: Customer
lt: Klientas

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
