ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Closed
az: Bağlıdır

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
