ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Closed
it: Chiuso

en: more
it: altro

en: Currency
it: Valuta

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Comment
it: Commento

en: Customer
it: Cliente

en: Desc
it: Disc

en: Duration
it: Durata

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Period
it: Punto

en: Date created
it: Data di creazione

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Tax
it: Imposta

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: save
it: salva

en: Master
it: Principale
