ERPAL Contract (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Closed
nl: Gesloten

en: more
nl: meer

en: Currency
nl: Valuta

en: Category
nl: Categorie

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Comment
nl: Reactie

en: Customer
nl: Klant

en: Desc
nl: Aflopend

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Period
nl: Punt

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Tax
nl: BTW

en: In progress
nl: Bezig

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Total hours
nl: Totaal aantal uren

en: Contracts
nl: Contracten

en: save
nl: opslaan

en: Asc
nl: Oplopend

en: Available hours
nl: Beschikbare uren

en: Tags for field !field_name
nl: Labels voor !field_name veld

en: CRM activity
nl: CRM-activiteit

en: Contractor
nl: Opdrachtnemer

en: Service category
nl: Dienstencategorie

en: Budget ID
nl: Budget-ID
