ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (41 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: more
te: మరిన్ని

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: History
te: చరితం

en: User
te: వాడుకరి

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Details
te: వివరాలు

en: City
te: నగరం

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -
