ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (80 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Currency
ca: Moneda

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Project
ca: Projecte

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Submitted
ca: Tramès

en: Contacts
ca: Contactes

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Last update
ca: Última actualització

en: Advanced
ca: Avançat

en: Volume
ca: Volum

en: Price
ca: Preu

en: Customer
ca: Client

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Task
ca: Tasca

en: City
ca: Ciutat

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: show
ca: mostra

en: Gender
ca: Gènere

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Languages
ca: Llengües

en: Activity
ca: Activitat

en: Period
ca: Punt

en: author
ca: autor

en: Log out
ca: Surt

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Tax rate
ca: Taxa d'impost

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Addresses
ca: Adreces

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: Activities
ca: Activitats

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Tax
ca: Impostos

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Contact Type
ca: Tipus de contacte

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: File Usage
ca: Ús de fitxer

en: files
ca: fitxers

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Link to the referenced entity
ca: Enllaça a l'entitat referenciada
