ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)
