ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Task
gu: કાર્ય

en: City
gu: શહેર

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: author
gu: લેખક

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: No link
gu: કડી નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
