ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (78 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Tags
he: תגיות

en: Project
he: פרוייקט

en: Categories
he: קטגוריות

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Notes
he: הערות

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Submitted
he: נשלח

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Desc
he: יורד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Task
he: משימה

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Logout
he: יציאה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Languages
he: שפות

en: Activity
he: פעילות

en: author
he: מחבר/ת

en: Log out
he: יציאה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Changed
he: השתנה

en: Documents
he: מסמכים

en: Apply
he: החל

en: Postal Code
he: מיקוד

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Company name
he: שם החברה

en: Activities
he: פעילויות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Tax
he: מסים

en: No link
he: אין קישור

en: Date settings
he: הגדרות תאריך

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Link to the referenced entity
he: קישור ליישות שמצויינת ברפרנס

en: CRM activity
he: פעילות CRM
