ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Currency
lt: Valiuta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Languages
lt: Kalbos

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: author
lt: autorius

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Term image
lt: Vaizdo terminas

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: User menu
lt: Nario meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę
