ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Log out
sr: Одјави се

en: Changed
sr: Промењен

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
