ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Filename
az: Fayl adı

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Comment
az: Şərh

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Advanced
az: Əlavə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Languages
az: Dillər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: author
az: müəllif

en: Log out
az: Çıxış

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: No link
az: Link yoxdur

en: Date settings
az: Tarix parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
