ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Currency
ur: کرنسی

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
