ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Resources
ar: مصادر

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Source
ar: المصدر

en: open
ar: مفتوح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Apply
ar: تطبيق

en: Available
ar: متوفّر

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: - All -
ar: - الكل -

en: Resource
ar: مصدر

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Administer @entity_type
ar: تسيير @entity_type
