ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Full content
sr: Пун садржај

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
