ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: View
az: Görünüş

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Available
az: Mövcuddur

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Bundles
az: Paketlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Full content
az: Tam məzmun
