ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: User ID
lt: Nario ID

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: open
lt: atvira

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Administer @entity_type
lt: Administruoti @entity_type
