ERPAL Core - Flexible resource planning (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: open
ne: खुल्ला

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
