ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (94 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Quantity
he: כמות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Block
he: בלוק

en: Logo
he: לוגו

en: Drupal
he: דרופל

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Location
he: מיקום

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: SKU
he: מק"ט

en: Order
he: סידור

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Activity
he: פעילות

en: Unit
he: יחידה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Completed
he: נשלם

en: Products
he: מוצרים

en: Orders
he: הזמנות

en: Due date
he: תאריך יעד

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: Apply
he: החל

en: Canceled
he: בוטל

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Revenue
he: הכנסה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Activities
he: פעילויות

en: Save and add another
he: שמור והוסף אחר

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Line Item
he: פריט שורה

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Order total
he: סה"כ הזמנה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: No line items found.
he: לא נמצאו פריטי הזמנה.

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר

en: Filter by SKUs containing
he: סינון על-פי מספרי מק"ט המכילים

en: Powered by
he: מונע באמצעות
