ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-1.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Block
sr: Блок

en: Logo
sr: Лого

en: Price
sr: Цена

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unit
sr: Јединица

en: Completed
sr: Завршено

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Unit price
sr: Цена по јединици

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
