ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-1.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Block
hy: Բլոկ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
