ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-3.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (202 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Picture
hu: Kép

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: All
hu: Mind

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Block
hu: Blokk

en: Logo
hu: Logó

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Location
hu: Helyszín

en: Price
hu: Ár

en: Vendor
hu: Eladó

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoice
hu: Számla

en: Invoices
hu: Számlák

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: Order
hu: Rendelés

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Street:
hu: Utca:

en: City:
hu: Város:

en: Postal Code:
hu: Irányítószám:

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Paid
hu: Fizetve

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Unit
hu: Egység

en: Update address
hu: Cím frissítése

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Products
hu: Termékek

en: Orders
hu: Rendelések

en: Pdf
hu: PDF

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Participants
hu: Résztvevők

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Contact name
hu: Kapcsolattartó neve

en: Revenue
hu: Árbevétel

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: VAT
hu: ÁFA

en: Save and add another
hu: Mentés és másik hozzáadása

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Line Item
hu: Tétel

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Order total
hu: A rendelés végösszege

en: Country:
hu: Ország:

en: View page
hu: Oldal megtekintése

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Order date
hu: Megrendelés dátuma

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Contact Type
hu: Kapcsolat típusa

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Line item
hu: Tétel

en: Date updated
hu: Módosítás dátuma

en: Delivery date
hu: Kézbesítés dátuma

en: Activity ID
hu: Tevékenység azonosító

en: Billed
hu: Számlázva

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Contact list
hu: Kapcsolat lista

en: Contact type
hu: Névjegytípus

en: Main contact
hu: Fő kapcsolat

en: Phone:
hu: Telefon:

en: Line item ID
hu: Tételazonosító

en: Unit price
hu: Egységár

en: No line items found.
hu: Nem található tétel.

en: Commerce Line Item
hu: Commerce tétel

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Available countries
hu: Engedélyezett országok

en: New order
hu: Új rendelés

en: Default VAT rate
hu: Alapértelmezett ÁFA mérték

en: Asc
hu: Növ

en: You must specify a whole number for the quantity.
hu: A mennyiséghez egész számot kell megadni.

en: Admin page
hu: Admin oldal

en: You must specify a positive number for the quantity
hu: A mennyiséghez pozitív számot kell megadni

en: Order text
hu: Megrendelés szövege

en: Master
hu: Mester

en: The universally unique ID.
hu: Az univerzális egyedi azonosító.

en: Revision UUID
hu: Változat UUID

en: The revision's universally unique ID.
hu: A változat univerzális egyedi azonosítója.

en: powered by
hu: működteti

en: Filter by SKUs containing
hu: Szűrés egyező cikkszámokra

en: Powered by
hu: Működteti

en: Create invoice
hu: Számla készítése

en: Create address
hu: Cím létrehozása

en: Invoice PDF
hu: Számla PDF

en: Replicate
hu: Lemásol

en: ERPAL Menu
hu: ERPAL Menü

en: Activity title
hu: Tevékenység cím

en: ERPAL Layout
hu: ERPAL elrendezés

en: The machine-readable name of this type.
hu: Ezen típus programok által használt neve.

en: The human-readable name of this type.
hu: Ezen típus emberek számára olvasható neve.

en: A brief description of this type.
hu: Ezen típus rövid leírása.

en: PDF Text settings
hu: PDF szöveg beállítás

en: Path to invoice logo.
hu: Számla logójának útvonala.

en: One CSS file per line.
hu: Egy CSS fájl soronként.

en: Order No.: @id
hu: Rendelésszám: @id

en: The Email-address is not valid!
hu: Az e-mail cím érvénytelen!

en: Enter the default VAT rate in percent for your country.
hu: Megadható az ország alapértelmezett ÁFA mértéke százalékban.

en: Communication
hu: Kommunikáció

en: @total rows
hu: @total sor

en: Replicate a Commerce Order
hu: Egy <em>Commerce</em> megrendelés másolása

en: Order to replicate
hu: Másolandó megrendelés

en: Invoices not found. Please, create new invoice.
hu: Nem találhatók számlák. Létre kell hozni egy új számlát.

en: Order PDF
hu: Rendelés PDF

en: If left empty, the order number will be used.
hu: Üresen hagyva a rendelésszám lesz használva.

en: Install ERPAL Platform
hu: ERPAL platform telepítése

en: Vendor information
hu: Eladó információi

en: Vendor Information
hu: Eladó információi

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: Vendor Address
hu: Eladó címe

en: Full name:
hu: Teljes név:

en: Select the default currency.
hu: Alapértelmezett pénznem kiválasztása.

en: Incorrect format of VAT rate. Please look description.
hu: Hibás ÁFA formátum. Javasolt a leírás áttekintése.

en: Vendor settings
hu: Eladó beállításai

en: Vendor address
hu: Eladó címe

en: Paid state.
hu: Fizetett állapot.

en: Add Invoice item
hu: Számla elem hozzáadása

en: Save invoice
hu: Számla mentése

en: Add new address
hu: Új cím létrehozása

en: Delete invoice
hu: Számla törlése

en: Customer Address
hu: Vevő címe

en: Vendor Settings
hu: Eladó beállításai

en: Order footer
hu: Rendelés lábléc

en: @bundle has been replicated!
hu: @bundle lemásolva

en: Add a @type
hu: @type hozzáadása

en: Add an @type
hu: @type hozzáadása

en: Create invoice for order
hu: Számla létrehozása a megrendeléshez

en: Link to order PDF file.
hu: Hivatkozás a megrendelés PDF-fájljához.

en: ERPAL Orders
hu: ERPAL megrendelések

en: Orders by Activity
hu: Rendelések tevékenységenként

en: Orders by Contact
hu: Megrendelések kapcsolatonként

en: Quote by Order
hu: Megrendelések ajánlatonként

en: Invoices by Order
hu: Számlák megrendelésenként

en: Orders by Invoice
hu: Megrendelések számlánként

en: Revenue page
hu: Bevétel oldal

en: Project Revenue
hu: Projekt bevétele

en: Description about the payment modality type.
hu: Leírás a fizetési módozat típusáról

en: Save payment modality type
hu: Fizetési módozat típus mentése

en: Delete payment modality type
hu: Fizetési módozat típus törlése

en: Amount type
hu: Mennyiség típusa

en: Payment modality ID
hu: Fizetési módozat azonosítója

en: Auto generate title
hu: Cím automatikus előállítása

en: Save payment modality
hu: Fizetési módozat mentése

en: Payment Modality
hu: Fizetési módozat

en: On delivery
hu: Szállításkor

en: On order
hu: Megrendeléskor

en: Payment modality
hu: Fizetési módozat

en: Default Payment modality.
hu: Alapértelmezett fizetési módozat.

en: Add an payment modality
hu: Fizetési módozat hozzáadása

en: Add payment modality @type
hu: @type típusú fizetési módozat hozzáadása

en: Currently there are no contacts in a system.
hu: Jelenleg nincsenek kapcsolatok a rendszerben.

en: Main contact of activity
hu: Tevékenység fő kapcsolata

en: Customer of activity
hu: Tevékenység megrendelője

en: Participiants of activity
hu: Tevékenység résztvevői

en: Participiants
hu: Résztvevők

en: Currently there are no contacts.
hu: Jelenleg nincsenek kapcsolatok.

en: Currently there are no activities in a system.
hu: Jelenleg nincsenek tevékenységek a rendszerben.

en: Activity list
hu: Tevékenység lista

en: Activities by Contact
hu: Tevékenységek kapcsolatonként

en: Currently there are no activities.
hu: Jelenleg nincsenek tevékenységek.
