ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-3.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
