ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-3.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (92 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Total
sk: Celkom

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: All
sk: Všetky

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Order
sk: Poradie

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Activity
sk: Aktivita

en: Unit
sk: Jednotka

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Products
sk: Produkty

en: Orders
sk: Objednávky

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Welcome text
sk: Uvítací text

en: Participants
sk: Účastníci

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Revenue
sk: Výnos

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: VAT
sk: DPH

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďalšie

en: Invoice number
sk: Číslo faktúry

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Line Item
sk: Položka

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Line item
sk: Položka

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: No line items found.
sk: Neboli nájdené žiadne riadkové položky.

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny

en: New order
sk: Nová objednávka

en: Asc
sk: Vzostupne

en: You must specify a whole number for the quantity.
sk: Pre množstvo je potrebné zadať celé číslo.

en: You must specify a positive number for the quantity
sk: Pre množstvo je potrebné zadať pozitívne číslo.

en: Supply the line item label to be used for this line item.
sk: Uveďte označenie položky, ktoré sa má použiť pre túto položku.

en: The quantity of line items.
sk: Množstvo riadkových položiek.
