ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-3.0-alpha5) - en to te translation catalogue (40 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: All
te: అన్నీ

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Order
te: క్రమం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి

en: - All -
te: - అన్ని -
