ERPAL Platform - Flexible business applications (7.x-3.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Location
ne: स्थान

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Activity
ne: गतिविधि

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
