ERPAL Project (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: list
sr: листа

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Print
sr: Штампај

en: Date and time
sr: Датум и време
