ERPAL Project (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: view
lt: peržiūrėti

en: My projects
lt: Mano projektai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Total
lt: Iš viso

en: Assigned
lt: Priskirta

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Notify
lt: Įspėti

en: Term image
lt: Vaizdo terminas

en: Notified
lt: Pranešta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compare
lt: Palyginti
