ERPAL Project (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: list
ne: सूची

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Details
ne: विस्तृत

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
