ERPAL Project (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Comment
az: Şərh

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Aggregate
az: Ümumi

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
