ERPAL Project (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (87 entries)

en: list
he: רשימה

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Administration
he: ניהול

en: Priority
he: עדיפות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Categories
he: קטגוריות

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Total
he: סך הכל

en: Assigned
he: מוקצה

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Submitted
he: נשלח

en: Recipients
he: נמענים

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Details
he: פרטים

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Desc
he: יורד

en: Recipient
he: נמען

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Users
he: חברי האתר

en: Task
he: משימה

en: Operation
he: פעולה

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Tasks
he: משימות

en: Available
he: זמין

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Aggregator
he: צובר

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Edit Link
he: עריכת קישור

en: Delete Link
he: מחק קישור

en: Search Terms
he: מונחים לחיפוש

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compare
he: השווה

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Valid from
he: בתוקף מ

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: CRM activity
he: פעילות CRM
