ERPAL Project (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
