ERPAL Reports (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: value
hy: արժեք

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Year
hy: Տարի

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
