ERPAL Reports (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: value
lt: reikšmė

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Create
lt: Kurti

en: Year
lt: Metai

en: Scale
lt: Mastelis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: details
lt: smulkiau

en: date
lt: data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Global
lt: Globalus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
