ERPAL Reports (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Create
az: Yaradıldı

en: Year
az: İl

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Global
az: Qlobal

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
